top of page

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ ve REKLAMLARI

Türkiye’de dijital reklam pazarı her sene %20 nin üzerinde büyüme gösteriyor. Toplam pazarın büyüme hızında ise Avrupa’da 2. sırada geliyoruz.

Dijital Medya da var olmanın ve işletmenizin karlılığını arttırmanın en etkin ve düşük maliyetli yöntemi Dijital Reklamcılık seçenekleridir.

Dijital reklamcılık kanalları ile en ekonomik şekilde rakiplerinizden ayrışarak bir adım öne geçer mevcut müşteri portföyünüzü arttırabilir ve hedef kitlenize erişebilirsiniz.

Doğru planlama, profesyonel hesap yönetimi ve doğru raporlamalar ile gerçekleştirilecek optimizasyon süreçleri ile reklamlarınızdan en yüksek verimi en düşük maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Plus Creative Ajans olarak digital mecrada yer alan ve hedef kitlenizin bulunduğu en etkin kanallarda reklam verme seçeneğini sizlere sağlarken düzenli optimizasyon ve raporlamalarla maksimum performans üretiyoruz.

Sadece reklam seçenekleri değil, Sosyal Medya hesaplarınızın kurulum aşamasından yönetimine tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümleri üretiyoruz.

 

Dijital Medya da hızlı ve güvenle yükselmek için bizi arayın.

bottom of page