Mobil Cihazlar için Teklif Ayarlaması Nasıl Yapılır?

Müşterileriniz her gün işletmeniz ile internet aramaları, izledikleri videolar, değişik site ve mobil uygulamalarla etkileşimleri bazında ilgilenebiliyorlar. Google AdWords’de iyi ayarlamalar ve doğru hedeflemelerin sonucu olarak bu karmaşık müşteri etkileşimi üzerine uzman olabilirsiniz. Böylece, tüketicilerinize internet aramalarından kasıt ve kapsamlarına yönelik en doğru reklamları gösterebilirsiniz.

Kullanıcılar bildiğiniz üzere birçok farklı cihazlardan internete girip arama yapabiliyorlar ama mobil cihazlarda reklam alanı daha kısıtlı, dolayısı ile rekabet ve buradan arama yapan kullanıcıların potansiyeli ise daha yüksektir. Mobil cihazlardan yapılan aramaların tüketicinin gerçek gereksinimi yansıtma potansiyeli bilgisayarlara göre daha yüksek oluyor.

Bir bilgisayar ve mobil arama arasındaki ana farklardan biri bireyin arama niyetidir. Bilgisayar aramalarının ani bir ihtiyaç hakkında olma olasılığı daha düşüktür ve bu aramalar daha çok acil olmayan satın alma kararları ile sonuçlanır. Bu gibi birçok nedenden dolayı Google AdWords’teki Cihaz Teklif Ayarlaması seçeneğinden faydalanmanızı özellikle öneririz.

#adwords #googlereklam #reklam #googlereklamadwordsreklam

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara