WEB TASARIM NASIL OLMALI ?


Web tasarım internet üzerinden hedef kitlenize bireysel yada kurumsal bilgi , birikim, hizmet yada ürünlerinizi aktarmanızı sağlayan web sitesinin düzenlenmesidir.

Web tasarım, aktarılmak istenen bilgilerin estetik bir yapıda uygun teknolojiler ile kullanıcılara aktarılmasını sağlar.

Web tasarım hizmeti alarak oluşturacağınız web sitesi ile ürünlerinizi satabilir, hizmetleriniz hakkında bilgi aktararak yeni müşteriler edinebilirsiniz. Web tasarım sadece ticari amaçlı web siteleri için kullanılmaz. Web sitesi sahibi olmak isteyen herkesin web tasarım hizmeti alarak profesyonel standartlarda bir web sitesi oluşturması ve aktarmak istediği bilgi ve birikimlerini paylaşması en doğru seçenektir. Web siteleri 7/24 çalışan mağazalar olma özelliği ile hedef kitlenizin sizden almak istediği ürün, bilgi gibi web sitenizin içeriği sürekli kullanıcılara açıktır. Ticari amaçlı kullanılan web siteleri gerçek mağazalara göre daha düşük maliyet oluşturmakta ve daha cazip satış kanalı haline gelmektedir. Web tasarım çalışması yapılırken web sitesinin amacı çok iyi bir şekilde belirlenmeli, hedef kitle ve beklentileri net olarak ortaya konmalı ve bu beklenti ve hedefler doğrultusunda web sitesi tasarımı gerçekleştirilmelidir. Günümüzün gereksinimleri doğrultusunda web sitelerini tasarımının mobil cihaz uyumlu olma zorunluluğu kaçınılmaz olmuştur. Mobil cihaz kullanımı her geçen gün artmakta masaüstü bilgisayar kullanımını geçmektedir. SEO web sitesi tasarımında olmazsa olmaz gereksinimlerden bir diğeridir. SEO nedir ; “Search Engine Optimization” Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu dur. Web tasarım çalışmasında SEO açısından düzenlemelerin yapılabileceği bir teknik altyapının kullanılmış olması çok önemlidir. Günümüzde başta Google olmak üzere arama motorlarında yoksanız yada çok gerilerde yer alıyorsanız denizdeki bir kum tanesi misali farkına varılma şansınız yok denecek kadar azdır. SEO çalışması yapılabilecek bir teknik altyapı ile kurulmuş bir web sitesi ve web tasarım çalışması sırasında gerçekleştirilecek doğru SEO çalışması ve ileriye dönük optimizasyon faaliyetleri sizi rakiplerinizden bir adın öne çıkaracaktır. Web sitesinin tasarımında marka bütünlüğüne de mutlaka dikkat edilme kurumsal kimlik ile bütünleşik tasarım gerçekleştirilmelidir. Web sitelerinin erişim, maliyet gibi avantajlarının yanı sıra pazarlama maliyetleri de daha düşük olmakta ve hedef kitlenin net belirlenebilme özelliği ile sonuç odaklıdır. Etkin sonuçların alındığı düşük maliyetli reklam kanallarının başında Google Adwords gelmektedir. Google ile farklı mecralarda bütçeniz oranında belirlediğiniz hedef kitlenizin tamamına erişebilir müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz. Profesyonel, mobil cihaz uyumlu ve SEO çalışması dahil bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım ekibimiz sizi dinler beklentilerinize yönelik web tasarım hizmetini sunar. Üstelik web tasarım çalışmamız siz beğenene kadar revize avantajı ile sunulur. İstediğiniz web sitesi tasarımı gerçekleşene kadar sitenizi tasarlar tam sizin istediğiniz web sitesini size sunar ve yayına alırız. Plus Creative Ajans ile web tasarım ayrıcalığını hemen sizde yaşamak için bize ulaşın.

#webtasarım #websitesitasarımı #websitesi #webtasarımı

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
whatsapp-iletişim.png