Plus Creative Ajans Çözüm Odaklı Projeler


Web Tasarım; Profesyonel , mobil cihaz uyumlu ve size özel tasarlanmış bir web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşabilir ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz .E-ticaret web siteleri ile daha düşük maliyetler ile ürünlerinizi 7/24 kesintisiz olarak ve Dünya nın her köşesine satabilirsiniz.

Mobil Uygulama;

Mobil uygulamalar kitlelere erişimin daha pratik ve kalıcı yolu olarak web siteleri kadar önemli bir iletişim aracı halini almaktadır. IOS ve Android uyumlu Mobil uygulama ile daha geniş kitlelere hemen ulaşabilir ve sizin ile ilgili bilgilere daha pratik ulaşmalarını sağlayabilir , alternatif platformlarda da varlığınızı sürdürmüş olursunuz.

Mobil uygulamalar sınırsız anlık bildirim avantajı ile geniş bir pazarlama platformunu da ekstra maliyetler olmadan size sağlamaktadır. Sınırsız indirme ve native ( doğal ) tasarım mobil uygulama çalışmalarımızda önemsediğimiz ve sunduğumuz detaylar arasında yer almaktadır.

Google Adwords; Google Adwords reklamları en etkin reklam mecradır. Reklamlarınız size ulaşmak isteyen hedef kitlenize spesifik olarak erişmenizi sağlamaktadır. Hedef kitleniz belirlediğiniz anahtar kelimelerle yapacağı Google aramaları sonucunda reklamlarınızı görür ve siz sadece potansiyel müşterileriniz reklamınıza tıklayarak sitenize ulaştığında reklamlarınız için bir ödeme yaparsınız. Google Adwords reklamları ile hemen potansiyel müşterileriniz ile buluşup satışlarınızı arttırabilir , hizmetlerinizi duyurabilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization); Rakiplerinizden ayrışmanın en etkin yolu arama motoru optimizasyonu, ilk sayfada olmak tesadüf değildir. Doğru bir şekilde yapılacak SEO çalışması web sitenizin başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda reklam maliyeti olmaksızın indekslenmesini sağlayacaktır. SEO uyumlu teknik altyapımız ile tasarımını gerçekleştirdiğimiz tüm web sitelerinin temel SEO çalışmasını gerçekleştirmekte ve bizden hizmet alan müşterilerimizin rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamaktadır.

Sosyal Medya Planlama ve Reklamcılığı; Sosyal medya potansiyel müşterilerinizin günde belli zaman dilimlerini geçirdikleri dijital alanlar , peki siz orada var mısınız ? Sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi ile ilk adım atılmaktadır. Sektöre uygun sosyal medya mecrasının düzenli ve etkileşimsel mesajlar ile kullanılması sağlanarak potansiyel müşteriler ile iletişim halinde kalınması sağlanmaktadır.

Basın Bülteni; Kurumsal kimliğe katkı sağlamak ve geniş kitlelere ulaşmak için basın bülteni ile rakiplerinizden ayrışabilirsiniz. Sistemimize kayıtlı 18000 i aşkın Gazeteci ve 8000 i aşkın yayın düzenli telefon aramalarıyla güncellenen en doğru ve kapsamlı medya veri tabanını oluşturmaktadır. Sizler için oluşturacağımız basın bülteni ve davetleri düzenli aralıklarla sisteme kayıtlı medya mensuplarına iletir medya ile kurumunuz arasındaki bağı dinamik tutmaya çalışırız.

Toplu SMS ve Toplu Mail; Toplu SMS ve toplu mail doğru kullanıldığı zaman en etkin pazarlama araçlarından biri olabilir. Sizlerin edindiği abonelik , üyelik v.b. kayıtlar sırasında alınan izinli mail adresleri ve telefon numaralarına sistemlerimiz tarafında belli aralıklar ile kampanya , duyuru ve tebrik mesajlarınızı iletilerek mevcut müşterileriniz ile olan bağınızı dinamik tutmanızı sağlarız.

Marka Tescili; Kurumsal kimlik bir bütündür oluşturduğunuz markanızı ,emeklerinizi başkalarına kaptırmayın. Markanızın tescili aşamasında ön araştırma , sınıflandırma gibi süreçler vekil avukatımız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilir. Türk Patent Enstitüsü kayıtlı vekil avukatlarımız tarafından marka başvuru takip ve itiraz süreçleriniz gerçekleştirilerek düzenli olarak mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

E-Katalog; Pratik düşük maliyetli ve etkin bir çözüm e-katalog. Ürünleriniz ile ilgili katalog çalışması dijital mecra ya uygun şekilde tasarlanır ve e-katalog haline dönüştürülür ardından web sitenize entegre edilerek müşterileriniz tarafından pratik bir şekilde incelenmesi sağlanmaktadır. Müşterileriniz gereksinin duymaları halinde e-kataloğunuzu download edebilirler.

Matbaa Hizmetleri ( kartvizit , broşür v.b.); Her şey dijital ortamda olmayabilir , ikili ilişkiler ve elle tutulur dokümanlar hep var olacak. Plus Creative Ajans olarak matbaa ürünleri ihtiyaçlarınız için tasarım ve baskı hizmetini sizlere sunarız. Haritalar ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt / Güncelleme; Ulaştığınız kitleleri genişletmek ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için önemli bir adım. Google Maps ve Rehber , Yandex Maps ve Rehber , Bing Maps ve Rehber kayıt ve güncelleme işlemlerini ve navigasyon cihazlarına kayıt ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirir müşterilerinizin arama motoru aramaları ve navigasyon cihazı kullanımlarında kurumunuza ait lokasyonlara hızlı erişimini sağlamış oluruz. Bunun yanı sıra gerçekleştirilecek kayıt çalışması ile SEO çalışmalarının gereksinimi olan bir parametre de yerine getirilmiş olmaktadır.

Raporlama ve Analiz Çalışması; Reklam ve pazarlama çalışmalarınız ne denli etkin ; konumunuzu , maliyetlerinizi ve daha bir çok dinamiği analiz ederek maliyetlerinizi daha aşağı çekebilirsiniz. Sizlere düzenli olarak raporlar hazırlar ve sunar , hazırlanan raporları sizlerle analiz eder reklam ve pazarlama stratejilerinizi sizlerle birlikte oluşturur/revize ederiz.

Dijital medya da yapılan çalışmalar doğru konumlandırılarak en iyi şekliyle bir defa yapılmalıdır.

Her yeni başlangıç emeklerinizin sıfır noktasına dönmesi demektir. Dijital medya daki değeriniz ne kadar eski arşive sahip olduğunuz , dijital medya daki geçmişinizin ne kadar eski olduğu ile bağıntılıdır. Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlara hizmet vermeden önce ; Amaç , hedef ve beklentilerin belirlenmesi, ( Sizin gibi düşünürüz ) Hedef kitlenin analizi, ( Hedef kitleniz gibi düşünürüz ) Hedef kitleye erişim kanalları, Verilecek hizmetlerin belirlenmesi Bütçe planlaması, Stratejik planlama Analiz ve Raporlama Optimizasyon Aşamalarını takip ederek hizmet vermeye başlamaktayız.

#webtasarım #creative #ajans #creativeajans #pluscreative #pluscreativeajans

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
whatsapp-iletişim.png