top of page

HAKKIMIZDA

Plus Creative Ajans 2002 yılından günümüze kurumsal olarak dijital medyanın farklı alanlarını hizmetleri arasına katarak büyüyen, bunun yanı sıra butik hizmet verme anlayışını kaybetmeden varlığını sürdüren bir ajanstır.

Çözüm ortağı olduğumuz her kişi yada kurumun beklentileri doğrultusunda çözüm odaklı projeler üretir, uygular ve raporlarız.

Stratejimizi, raporlar doğrultusunda optimize eder en etkin verim için çözüm önerileri sunarız.

 

Web Tasarım ve E-ticaret Siteleri ;
Profesyonel , mobil cihaz uyumlu ve size özel tasarlanmış bir web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşabilir ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz .E-ticaret web siteleri ile daha düşük maliyetler ile ürünlerinizi 7/24 kesintisiz olarak ve Dünya nın her köşesine satabilirsiniz.

Google Ads Reklamları ;
Google Ads reklamları en etkin reklam mecradır. Reklamlarınız size ulaşmak isteyen hedef kitlenize spesifik olarak erişmenizi sağlamaktadır. Hedef kitleniz belirlediğiniz anahtar kelimelerle yapacağı Google aramaları sonucunda reklamlarınızı görür ve siz sadece potansiyel müşterileriniz reklamınıza tıklayarak sitenize ulaştığında reklamlarınız için bir ödeme yaparsınız. Google Ads reklamları ile hemen potansiyel müşterileriniz ile buluşup satışlarınızı arttırabilir , hizmetlerinizi duyurabilirsiniz.

 

SEO (Search Engine Optimization) ;
Rakiplerinizden ayrışmanın en etkin yolu arama motoru optimizasyonu, ilk sayfada olmak tesadüf değildir. Doğru bir şekilde yapılacak SEO çalışması web sitenizin başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda reklam maliyeti olmaksızın indekslenmesini sağlayacaktır.
SEO uyumlu teknik altyapımız ile tasarımını gerçekleştirdiğimiz tüm web sitelerinin temel SEO çalışmasını gerçekleştirmekte ve bizden hizmet alan müşterilerimizin rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamaktadır.

 

Sosyal Medya Reklamcılığı ;
Sosyal medya potansiyel müşterilerinizin günde belli zaman dilimlerini geçirdikleri dijital alanlar , peki siz orada

var mısınız? Sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi ile ilk adım atılmaktadır. Sektöre uygun sosyal medya mecrasının düzenli ve etkileşimsel mesajlar ile kullanılması sağlanarak potansiyel müşteriler ile iletişim halinde kalınması sağlanmaktadır.

 

Toplu SMS ve Toplu Mail ;
Toplu SMS ve toplu mail doğru kullanıldığı zaman en etkin pazarlama araçlarından biri olabilir. Sizlerin edindiği abonelik , üyelik v.b. kayıtlar sırasında alınan izinli mail adresleri ve telefon numaralarına sistemlerimiz tarafında belli aralıklar ile kampanya , duyuru ve tebrik mesajlarınızı  iletilerek mevcut müşterileriniz ile olan bağınızı dinamik tutmanızı sağlarız.

 

E-Katalog ;
Pratik düşük maliyetli ve etkin bir çözüm e-katalog.
Ürünleriniz ile ilgili katalog çalışması dijital mecra ya uygun şekilde tasarlanır ve e-katalog haline dönüştürülür ardından web sitenize entegre edilerek müşterileriniz tarafından pratik bir şekilde incelenmesi sağlanmaktadır. Müşterileriniz gereksinin duymaları halinde e-kataloğunuzu download edebilirler.


Google Haritalar ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt / Güncelleme ;
Ulaştığınız kitleleri genişletmek ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için önemli bir adım.
Google Maps ve Rehber , Yandex Maps ve Rehber , Bing Maps ve Rehber kayıt ve güncelleme işlemlerini ve navigasyon cihazlarına kayıt ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirir müşterilerinizin arama motoru aramaları ve navigasyon cihazı kullanımlarında kurumunuza ait lokasyonlara hızlı erişimini sağlamış oluruz. Bunun yanı sıra gerçekleştirilecek kayıt çalışması ile SEO çalışmalarının gereksinimi olan bir parametre de yerine getirilmiş olmaktadır.

 

Raporlama ve Analiz Çalışması;
Reklam ve pazarlama çalışmalarınız ne denli etkin ; konumunuzu , maliyetlerinizi  ve daha bir çok dinamiği analiz ederek maliyetlerinizi daha aşağı çekebilirsiniz.
Sizlere düzenli olarak raporlar hazırlar ve sunar , hazırlanan raporları sizlerle analiz eder reklam ve pazarlama stratejilerinizi sizlerle birlikte oluşturur/revize ederiz.

 

Dijital medya da yapılan çalışmalar doğru konumlandırılarak en iyi şekliyle bir defa yapılmalıdır.

Her yeni başlangıç emeklerinizin sıfır noktasına dönmesi demektir.
Dijital medya daki değeriniz ne kadar eski arşive sahip olduğunuz , dijital  medya daki geçmişinizin ne kadar eski olduğu ile bağıntılıdır.

Çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlara hizmet vermeden önce ;

Amaç , hedef ve beklentilerin belirlenmesi, 
Hedef kitlenin analizi,  
Hedef kitleye erişim kanalları,
Verilecek hizmetlerin belirlenmesi
Bütçe planlaması,
Stratejik planlama
Analiz ve Raporlama
Aşamalarını takip ederek çözüm odaklı projeler üretiriz.

 

Plus Creative Ajans

bottom of page