top of page

Google Ads Kupon Hediye Şartları

  1. Teklif stoklarla sınırlıdır.

  2. Teklif, yalnızca Türkiye'de fatura adresi olan reklamverenler tarafından kullanılabilir. Reklamveren başına bir promosyon kodu mevcuttur.

  3. Bu teklifi etkinleştirmek için: Promosyon kodunun ilk Google Ads hesabınıza otomatik olarak uygulanması için bu teklifle ilişkili düğmeyi veya bağlantıyı tıklayın. Promosyon kodu, ilk reklam gösteriminizin bu hesaptan yayınlanmasından sonraki 14 gün içinde ilk Google Ads hesabınıza uygulanmalıdır.

  4. Krediyi kazanmak için: Promosyon kodu Google Ads hesabınıza uygulandıktan sonra, 60 gün içindeki reklam kampanyalarınızda en az 2500 TL (vergiler veya ücretler hariç) maliyet tahakkuk etmelidir. 2500 TL tutarında bir ödeme yapılması yeterli değildir. 2500 TL reklam maliyetinin tahakkuk edip etmediğinin izlenmesine, promosyon kodu uygulandıktan sonra başlanır.

  5. 3 ve 4 tamamlandıktan sonra, kredi genellikle 5 gün içinde Google Ads hesabınızın Faturalandırma Özetine uygulanacaktır.

  6. Kredi, hesabınıza uygulandıktan 60 gün sonra sona erer.

  7. Kredi, yalnızca gelecekteki reklam maliyetleri için geçerlidir. Promosyon kodu Google Ads hesabınıza girilmeden önce tahakkuk eden maliyetlere kredi uygulanamaz.

  8. Google Ads hesabınızdaki kredi tükendiğinde bir bildirim almazsınız ve ek reklam maliyetleri ödeme yönteminize yansıtılır. Reklam vermeye devam etmek istemiyorsanız, kampanyalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya silebilirsiniz.

  9. Krediyi kullanabilirliğinizin devam edebilmesi için hesabınızın Google Ads tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılması ve iyi durumda olması gerekir.

  10. Tüm şartlar ve koşullara http: https://www.google.com/intl/tr_tr/ads/coupons/terms/

bottom of page