360° Dönüşüm Odaklı Dijital Pazarlama

GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google Adwords Reklamlarınızı Profesyonel Google Adwords Hesap Uzmanı ekibimiz hazırlar ve Google Adwords Hesap Yönetimi konusunda size optimizasyon ve destek hizmeti sunar.

Profesyonel Google Adwords Hesap Yöneticisi ve ya Google adwords hesap danışmanı sizlere zaman ve maliyet faydası sağlayarak yüksek verimli reklam himeti almanıza imkan oluşturur.

Sizde hemen bizimle iletişime geçerek Adwords Uzmanı ekibimizden Adwords  yönetimi hizmeti alabilirsiniz.
Adwords yöneticisi ekibimiz haftanın yedi günü Adwords hesap yönetimi konusunda sizlere hizmet sunmaktadır. Adwords hesap açma aşamasında ilk adım doğru anahtar kelime belirleme ve etkin reklam metni hazırlamaktır.En düşük maliyet en yüksek getiri için hemen bizimle iletişime geçin profesyonel ve kurumsal hizmet avantajını yaşayın.

Adwords hesap uzmanlarımız alınan hizmet kapsamında sizlere raporlama hizmeti ve pazarlama stratejileri sunmaktadır.

google-adwords-reklamsecenekleri.png

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Türkiye’de dijital reklam pazarı her sene %20 nin üzerinde büyüme gösteriyor. Toplam pazarın büyüme hızında ise Avrupa’da 2. sırada geliyoruz.

Dijital Medya da var olmanın ve işletmenizin karlılığını arttırmanın en etkin ve düşük maliyetli yöntemi Dijital Reklamcılık seçenekleridir.

Dijital reklamcılık kanalları ile en ekonomik şekilde rakiplerinizden ayrışarak bir adım öne geçer mevcut müşteri portföyünüzü arttırabilir ve hedef kitlenize erişebilirsiniz.

Doğru planlama, profesyonel hesap yönetimi ve doğru raporlamalar ile gerçekleştirilecek optimizasyon süreçleri ile reklamlarınızdan en yüksek verimi en düşük maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Plus Creative Ajans olarak digital mecrada yer alan ve hedef kitlenizin bulunduğu en etkin kanallarda reklam verme seçeneğini sizlere sağlarken düzenli optimizasyon ve raporlamalarla maksimum performans üretiyoruz.

Sadece reklam seçenekleri değil, Sosyal Medya hesaplarınızın kurulum aşamasından yönetimine tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümleri üretiyoruz.

360° Dönüşüm Odaklı Dijital Pazarlama İş Akışı

digital-presentation-abstract-concept_33

ANALİZ

Reklam kampanyalarınız hazırlanmadan önce web siteniz, reklam hesaplarınız, sosyal medya hesaplarınız, hedefleriniz, hedef kitleniz , rakiplerini analiz edilir.

digital-marketing-team-with-laptops-ligh

STRATEJİK PALANLAMA

Belirlenen hedeflere ulaşmanızı sağlayacak en uygun strateji planlanır ve strajeji için gerekli teknik düzenlemeler tamamlanır.

tiny-people-marketing-manager-with-megap

KURULUM

Reklam kampanyalarının kurulumu, web sitesi için gerekli entegrasyonlar, takip raporlama programlarının aktivasyonu gerçekleştirilir

bloggers-attracting-audience-getting-mon

RAPORLAMA ve OPTİMİZASYON

Reklamların sonuçları hedeflenen amaçların gerçekleşmesi kapsamında değerlendirilir ve optimizasyon çalışması gerçekleştirilir. Düzenli raporlama ile durumunuzu dimanik olarak takip etmeniz sağlanır.

Sık Sorulan Sorular

Web sitem Google uyumlu olacak mı?


Web siteniz başta Google olmak üzere tüm arama motorları ile uyumlu tasarlanır.
Kurumsal mail adreslerimiz olacak mı?


Teklifimizi 3 ad kurumsal mail adresi dahil olacak şekilde hazırlıyor ve iletiyoruz, fiyatlarımıza 3 ad kurumsal mail dahil olup arzu edilmesi halinde opsiyonel olarak arttırılabilmektedir.
Sitemde kendim düzenleme yapabilirmiyim?


Sitenizde size özel Türkçe yönetim panelinden düzenleme yapabilirsiniz. Mevcut site içeriğinizde yapılacak düzenlemelerde hiç bir ücret almaksızın destek hizmeti veriyor sizin adınıza düzenlemeleri biz yapıyoruz.
Sitemde SSL sertifikası olmalı mı?


Google son yaptığı değişikliklerle kurumsal web sitelerinde de SSL ( güvenlik ) sertifikası olmasını önermekte SSL sertifikası olan siteler Google da daha üst sıralarda yerini almakta. Sitenizin tasarımı sırasında SSL sertifikanızı aktive ediyoruz.
Sitem mobil cihaz uyumlu olacak mı?


Sitenizin tasarımını mobil cihaz uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz. Google mobil uyumlu olmayan siteleri indeklememekte , web sitenizin tasarımının mobil cihaz uyumlu olmasına mutlaka önem vermelisiniz.
Web sitemiz 2 dil seçeneği ile yaptırabilirmiyim?


Web sitenizin tasarımını istediğiniz dil seçeneklerinde tasarlayabiliriz. Teknik altyapımız çok dilli site tasarımına uyumludur.
Sitem tüm tarayıcılarda çalışır mı?


Siteniz Google Chrome, Firefox, İnternet Explorer, Safari başta olmak üzere tüm tarayıcıların son sürümleri ile kusursuz şekilde çalışmaktadır.
Ödememi nasıl yapabilirim?


Ödemelerinizi , havale, eft, yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Web sitemin tasarım ücretini taksitle ödeyebilirmiyim?


Evet ödemelerinizi taksitle 12 aya varan vade seçenekleri ile yapabilirsiniz.
Sözleşme yapıyormusunuz?


Evet , sözlemeli kurumsal hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamamaları ve bizden gönül rahatlığı ile hizmet almaları için tüm söylediklerimizi teklifimiz ve sözleşmemizde yazılı kayıt altına alıyoruz.
SEO çalışması yapıyormusunuz?


Web sitenizin tasarımı aşamasında teklifimiz dahilinde temel SEO çalışmasını site ve sayfa lar için yapıyoruz. Arama motorlarında başta GOOGLE da üst sıralarda yerinizi almanız için elimizden geleni yapıyoruz.
Destek almam gerekirse yardımcı oluyormusunuz?


Haftanın 7 günü destek hizmeti sağlıyoruz. Hafta için mail ve skype ile canlı destek, haftasonu mail ile destek alabilirsiniz.
Hosting satın almalımıyım?


Hayır size web siteniz için sınırsız hosting alanı sağlıyoruz.
Daha önce ki domain ( alan adı ) kullanabilir miyim?


Evet daha önce tescil ettiğiniz alan adını DNS yönlendirmesi yaprak kullnabilirsiniz. Merak etmeyin bu konuda teknik destek sağlayacağız.
Dönüşüm Hedefli Reklamcılık Nedir


Her işletmenin bir dönüşüm hedefi vardır; satış yapmak, müşteri verisi toplamak, sayfa görüntüleme sayısını artırmak gibi, tüm bu hedefleri değerlendirir ve sizin işletme hedefinizi maksimum seviyede sağlayacak şekilde dijital pazarlama stratejinizi oluştururuz.
Toplantılar neden ZOOM üzerinden ?


Salgın bize gösterdiki toplantılar için yolda geçen zaman kaybı ve oluşan maliyetler tamamen işin hızına ve fiyatına olumsuz etki ediyor.
Web tasarım ve reklam çalışmalarınız öncesinde, sonrasında ve reklam çalışmalarının devam ettiği zaman diliminde toplantılarımızı ZOOM programı üzerinden görüntülü olarak gerçekleştiriyoruz.

Tabii ki sağlığınızda bizim için çok değerli bu kararı alırken bunuda düşündük sizin sağlığınızı da düşünüyoruz.
Neden Plus Creative Ajans ?


Sorunun cevabı sizde yılların tecrübesine sahip kurumsal bir iş ortağı ile çalışarak maksimum derecede fayda sağlamak mı yoksa maliyete katlanıp , para harcayıp beğenmediğiniz bir iş ve size fayda sağlamayan bir dijital ajansla mı çalışmak istersiniz?